cs | en

Thajský box, thai box

Thajský box (čili muay-thai) je umění boje na blízko, které využívá bojovníkových přirozených zbraní – pěstí, loktů, kolen a chodidel. Z toho důvodu je také často označováno jako umění osmi končetin.

Zkušený bojovník Muay Thai využívá při svých úderech osmi kontaktních bodů, na rozdíl od klasického dvou bodového či čtyř bodového kontaktu, ke kterému dochází při praktikování sportovně orientovaných forem bojových umění. V Thajsku se dodnes Muay Thai těší vysoké oblibě a dokonce se vyučuje na školách jako způsob sebeobrany.


Fitness & relax

Zbavte se napětí a stresu prostřednictvím zdravé fyzické aktivity. Zlepšíte Vaši tělesnou kondici, vytvarujete si postavu, zregenerujete své tělo i mysl po náročném dni, odpočinete si.

Aktivním pohybem posílíte Váš imunitní systém, což se odrazí nejen na Vašem zdravotním stavu, ale i vzhledu a celkové psychické pohodě.

Od klasického cvičení, posilování a strečinku přes rehabilitační techniky až po individuálně řízenou relaxaci či masáž si můžete po poradě s odborníkem vybrat cvičební plán a tempo, které bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a přáním.


Kondiční cvičení

Wellness Care nabízí nejen tréninkové programy pro začátečníky, ale poskytuje kompletní specializovanou péči i profesionálním sportovcům.

  • Potřebujete se připravit na soutěž nebo zlepšit výkon ve sportu?
  • Nabrat svalovou hmotu či zredukovat tělesný tuk?
  • Hledáte optimální rehabilitaci po sportovním úrazu?

Wellness Care Vám zajistí pravidelný a správně dávkovaný vytrvalostní trénink pod odborným dohledem.