cs | en

Tréninkový program který funguje

Kevin je 30-ti letý IT manager, který se rozhodl zlepšit svojí postavu a přidat k sedavému způsobu zaměstnání pohyb. První dva měsíce jsme dvakrát týdně posilovali spolu s aerobním cvičením a dvakrát týdně cvičili kondiční thajský box, po dvou měsících jsme přidali i běh. Na výsledek komplexního tréninkového plánu, díky kterému dokázal ve výsledku zhubnout za 6 měsíců o více než 20 kg se můžete podívat na následujících fotkách: před zahájením tréninku - po 6 měsících.


Řekli o mně

Pavlova koncepce tréninku a jeho přístup ke klientům je velmi profesionální. Trpělivě naslouchá přání klienta, společně s ním sestaví dosažitelný cíl a během hodin působí nejen jako trenér, ale i jako výborný psycholog, který Vás motivuje překračovat své možnosti. Pavel Vám bude manažerem, který Vás dovede k Vašemu cíli. Kateřina Vavřičková, Retail Manager Louis Vuitton Česká s.r.o.
Pavel umí připravit pro klienta dobře namíchanou směs tvrdého tréninku, zdokonalování techniky a relaxačních cviků , které vedou od zlepšení fyzické kondice ke skvělému pocitu z obnovené rovnováhy u managerů trvale vystavených stresům. Je flexibilní a vnímavý k potřebám klienta. Jiří Pos, Senior Executive Director Aviation Business, Letiště Praha a.s.